
влевовправо
Мережевий зарядний пристрій для ноутбука HP 65W, 19.5V, 3.33A (4.5*3.0mm)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
370 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 577-17-53
Менеджер
- +380 (98) 658-81-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій для ноутбука HP 65W, 19.5V, 3.33A (4.5*3.0mm)
Гарантія 1 місяць
Товар в наявності
Можна придбати у менеджера без комісій за 320грн
+380 (95) 577-17-53
+380 (98) 658-81-38
Характеристики:
-
Вихідна напруга: 19.5V
-
Сила струму: 3.33A
-
Потужність: 65W
-
Тип роз'єму: 4.5x3.0 мм
Товар можна забрати:
– м. Полтава, вул. Решетилівська ( стара адреса Маршала Бірюзова), 66 (всередині ринку Браїлки, вхід у ринок з боку 11 школи) магазин "ЄвроКомп"
– на відділені Нової почти (відправка тільки по предлоплаті в 100грн)
Оплата:
- Оплата в магазині коли отримуєте товар
- Оплата при отриманні почтового відділення
- Оплата на карту ФОП
- Оплата по безготівковому розрахунку без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 370 ₴

